Teknoloji

100 Dolarlık Akıllı Telefon Lenovo Le Lemon K3

Lenovo Le Lemon K3

Lenovo K3 Note telefonunu çıkardıktan sonra bu telefonun ilgi görmesinden yola çıkarak benzer bir telefon yapmaya karar verdi. Yeni telefon Limon renginde olacak. Lenovo Le Lemon K3 100 dolarlık fiyatı ile oldukça dikkat çekiyor. Üst seviye telefon yapmak yerine üst seviye telefonunu bir anlamda halk için uyarlayan Lenovo bu telefondan büyük bir satış bekliyor. Türkiye Fiyatının 300 liranın altında olması beklenen Lenovo Le Lemon K3 Türkiye’de satışa çıkacak mı henüz bilinmiyor.

100 Dolara Güzel Özellikler
100 dolarlık fiyatı ile performans vaat etmese de durum hiç de öyle değil aslında. 100 dolarlık bir telefon için oldukça stabil özellikler sunan Lenovo Le Lemon K3 kullanıcılar tarafından sevilecektir. 1.2 GHz Qualcomm Snapdragon 410 işlemci ile piyasada olacak Lenovo Le Lemon K3 ve 5 inç büyük ekranı ile kullananları oldukça mutlu edecek Lenovo Le Lemon K3 720p HD ekran kullanıyor. 16 GB dahili hafızası bulunan Lenovo Le Lemon K3 32 GB’a kadar arttırılabilir hafıza imkanı veriyor. 2300 mAh bataryası ile ortalamayı yakalayan Lenovo Le Lemon K3 son dönemde çok kullanılan grafik işlemci Adreno işlemcilerden 306 modelini kullanacak. Bu fiyata bu özellikeri nasıl birleştirdiği ise büyük merak konusu.

Tasarım Aynı
Lenovo Le Lemon K3 modeli K3 Note ile aynı tasarıma sahip olacak. Renk olarak telefona da adını veren Limon rengi kullanılacak ve başka renk seçeneği sunmayacak.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu