Yaşam

Transparan Geçişli Mayolar

Transparan Geçişli Mayolar

Moda konusunda transparan modellerin yeri her zaman farklıdır. Sokak modasında, klasik giyimde kısacası her türlü tarzda ön planda olan transparan modeller 2015 plaj modası konusuna da etki etmiştir.Transparan geçişli mayolar son derece dikkat çekici modeller olmuştur.

Transparan Geçişli Mayolar

 

 

Transparan, çekicilik konusunda her zaman kullanılmaktadır. Eskimeyen bir konu olan transparan modellerin bu yaz plajlara etkisi büyük olmaktadır. Transparan geçişli mayolar seksi görünmek isteyen, aynı zamanda şıklıklarından da ödün vermek istemeyenler için birçok model ile üretilmektedir.

 

 

 

Transparan geçişli mayolar konusunda siyah rengin ağırlıkta olduğu görülmektedir. Transparan konusunda siyahın her zaman bir önceliği olmuştur. Bunun yanı sıra, yazın canlılığını yansıtan renklerle üretilen modeller de oldukça fazla kullanılmaktadır. Burada önemli olan transparan ayrıntının dozajını iyi ayarlamaktır.

 

Transparan Geçişli Mayolar

 

 

Transparan geçişli mayolar ile kumların üzerinde çekici ancak oldukça ağır bir görüntü elde edeceksiniz. Bu modeller genellikle tek parça mayolarda uygulanmaktadır. Geçiş kısmı göbek tarafından tül görüntüsüyle sağlanmaktadır. Bunun yanı sıra göğüs ya da sırt bölgesinde de transparan ayrıntıya rastlamak mümkün olmaktadır.

 

Transparan geçişli mayolar konusunda önemli firmalar, ünlü tasarımcılarla beraber şık modelleri beğeninize sunmaktadır. Bu mayolardan tercih ederken boy ve kilo dengenizi göz önünde bulundurmalısınız. Yine fiziksel özelliklerinize uygun olan rengi tercih etmeniz de daha iyi sonuç almanızı sağlayacaktır. Siz de bu tarz mayoları tercih ederek kumların üstünde tarzınızla dikkat çekebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu