Dekorasyon

Banyo Dekorasyonları İçin Püf Noktaları

Banyo Dekorasyon

 

Şık ve zarif bir banyolara sahip olmanız artık çok kolay. Birkaç güzel dokunuş sayesinde sizlerde hayallerinizde ki banyo dekorasyonuna ulaşabilirsiniz. Banyolar misafirler için evi gösteren temel parçadır. Banyoda ilk olarak fayans seçimi çok önemlidir. Eskide tarz mermerlerin yerini alan fayanslar sayesinde sizlerde banyolarınıza şık bir hava katabilirsiniz. Renk seçiminde genelde canlı renkleri seçmenizde fayda vardır. Canlı renkler ile tasarım edeceğiniz banyolarda artık duşlarınızı daha zevkli bir şekilde alabilirsiniz. Bir diğer banyo dekorasyon modeli ise duşa kabin sistemleridir. Küvetlerin yerini alan bu sistemler oldukça sağlıklı ve kolay kullanımı vardır. Bu ürünlerin seçimlerini yaparken banyo ölçünüzü iyi alın. Genelde banyolarınıza göre kapılı duşa kabin sistemlerini tercih edin.

Banyo Dolapları

Banyoların malzeme saklama yerleri hiç şüphesiz dolaplardır. Özellikle hanımlar daha çok eşya saklamak için bu dolapların büyük olmasını tercih ederler. Ancak bu son derece yanlıştır. Daha küçük ve zarif bir tasarıma sahip kullanışlı dolaplarda işinizi görmektedir. Banyo dolap modelleri her renge ve her tarza göre bulunmaktadır.

Banyo Halıları

Banyoların genelde ön kısmında bulunan yolluk tarzı ürünleri seçerken dikkat edin eğer kapınız bir Amerikan kalın kapıysa daha ince bir yolluk almanız gerekir. Siz bu tür banyolara kalın yolluklar tercih ederseniz zamanla kapıyı açmakta zorluk çekebilirsiniz. Bu nedenle banyo modelleri oluştururken mutlaka yolluk seçimine dikkat edin

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu