Ekonomi

Bedava Günlük Burçlar

Her gün burcunuz size neler söylüyor, neler yapmanız gerekiyor merak ediyorsanız işte size günlük yorumlar!

Bedava günlük burçlar konusunda sizin yıldızınız ne söylüyor merak ediyorsanız sizin için hazıladığımız günlük yorumları okuyabilirsiniz.

Yükselen Koç: Koçlar mayıs ayında olduğu gibi haziran ayında da şanslılar ve bu dönem temmuz ayı 2018 tarihine göre devam edecek.

Yükselen Boğa: uykularınızı kaçıran sorunlarınızdan kurtulmanın yolunu arıyorsunuz. Ama biraz daha zaman var.

Yükselen İkizler: Elinize geçen fırsatı kaçırmayın, gün içinde gözünü 4 açın. Değişik teklifler alabilirsiniz.

Yükselen Yengeç: Geçmişte yaşadıklarına farklı bir gözle bakabilirsiniz. Aslında size en iyi dost kendinizsiniz, yalnızlığa alışın.

Yükselen Aslan: İyi niyetli ve samimi davranışlarınızın karşılığını alabilirsiniz. Bu şekilde devam edin, şans sizden yana.

Yükselen Başak: Üretim, emlak alım satım işlerinde başarıya ulaşabilirsiniz. Bu tür işleri yapıyorsanız bu hafta iyice asılın.

Yükselen Terazi: Verdiğiniz sözleri tutmalı ve yerine getirmelisiniz. Polemiklerden kaçının. Kafanıza çok takmamaya dikkat edin, olayları büyütüyorsunuz.

Yükselen Akrep: elinizi kolunuzu bağlayan sorunlardan kısa sürede kurtulacaksınız. Ama biraz sakin olmanızda dilinizi tutmanızda yara var.

Yükselen Yay: Arzu ve isteklerinizin gerçekleşmesi için size yardımcı olacak kişilere kapınızı açın.

Yükselen Oğlak: harekete geçmek için daha fazla beklemeyin. Çok ağır hareket ederseniz birçok fırsatı kaçırabilirsiniz.

Yükselen Kova: iyi niyet ve güler yüz işinizi kolaylaştırırken, sert söylemleriniz insanları sizden uzaklaştıracak.

Yükselen Balık: gereksiz bir duygusallığa kapılıp saçma hareketler yapmaktan kaçının. Mümkün olduğunca bugünü yalnız geçirmeye çalışın.

Birçok okurumuzun bilmesi gereken bir şey var. Burç yorumları okuyorsanız yükseleninize ve asıl burcunuza beraber bakmalısınız. Çoğu şey yükselen burcunuzda çıkacağı için bu konuda takiplerinizi bilinçli yapmanızı rica ediyoruz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu