Burçlar

Burç Yorumları Haftalık

İş hayatınız, para durumlarınız, aşk ve özel hayatınıza yön verecek burç yorumları sizlerle. Burcunuza göre bakalım bu hafta ve ileri ki zaman değerlendirmeleri neler bunları inceleyelim.

Koç

Bir iş seyahatine çıkacaksınız ve bu sorunsuz bir şekilde olacak. Birçok hayranı olan birisinin kalbini çalabilecek yetenektesin.

Boğa

Çalışma hayatında her şey iyi gidiyor. Çok para kazanabilirsin fakat az tasarruf yapıyorsun. Aralarında seçim yapacağın erkek ve kız arkadaşların var. Seçimini yaptığın kişi ile ilgili gelişmeler olabilir.

İkizler

İnsanları kendi yollarını daha iyi görmeleri hakkında güzel telkinlerde bulunabilirsin. İşlerini güvence altına almak için uğraşacaksın. Biraz fazla para harcıyorsun daha dikkatli olabilirsin. Seni tanımak isteyen yeni biri ile tanışabilirsin.

Yengeç

İş hayatınız kesintiye uğrayabilir. Şirkette çalışırken bir rekabet yaşayabilirsiniz. Güvendiğiniz biri sizi hayal kırıklığına uğratacak. Paranı çok dikkatli harca. Kredi kartı borçlarına yüklenme. Ayrıldığınız eski sevgiliniz ile barışma ortamı doğacak.

Aslan

Aslan burcu iş hayatında yavaş ama sürekli bir ilerleyiş var. Kariyerine fayda sağlayacak yeni bilgiler öğreneceksin. İş hayatı size yeterince bir yük olduğundan yeni bir ilişki size artı bir yük olacaktır.

Başak

Gecikmiş işlerinizi bitirmeniz sizin biraz zamanınızı alacak. Uzun vadeli yatırımlarınız yüzünüzü güldürecek. Sevgilinizin sadakatini test etmeye çalışmayın.

Terazi

Ödemelerinizi düzenli yapıp, finansal açıdan iyi olabilirsin. İlişkin olduğu kişi ile evlilik kararı alabilirsin. Ayrıca bu sıralar fazla cazibelisin.

Akrep

Beklediğin biri hakkında iyi haberler gelecek. İş yüzünden ilişkinden ayrı kalabilirsin. Seyahat ve ev için çok para harcamaktasın.

Yay

Ilımlı bir şekilde giden bir aşk hayatınız olacak. Evliyseniz bir bebek sahibi olabilirsiniz. Artan masraflarınızı yönetmelisiniz.

Oğlak

İş yerinde ilgi çekip bir hediyeye sahip olabilirsiniz. Yeni biri ile tanışıp onunla flört edebilirsiniz.

Kova

Yeni bir plan, bir başlangıç senin için sakıncalı olabilir. Beklemediğin ödemeler ile karşılaşabilirsin kova burcu dikkat etmelisin.

Balık

Sona erdiğini sandığın eski bir konu önüne çıkabilir. İş hayatının meşguliyeti seni ve ilişkini fiziksel anlamda yorabilir ancak duygusal anlamda bir problem görünmüyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu