Dekorasyon

Öne Çıkan English Home Yatak Örtüsü Modelleri

Evlerde özellikle yatak odalarında kullanılan malzemelerin başında yatak örtüsü gelir. Dolayısıyla bu örtünün en kaliteli ve özenli şekilde seçilmesi önemlidir.

Evin genel dekorasyonu ile uyum içerisinde olan yatak odalarında çeşitli detaylar odanın daha hoş görünmesini sağlar. Bu detayların başında ise yatak örtüleri gelir. Yaşam alanına farklı bir hava kazandıran bu örtüler için öne çıkan English home yatak örtüsü modelleri incelenebilir. Her biri birbirinden güzel ve tasarım olan bu örtüler sayesinde yatak odaları daha canlı ve göz alıcı bir dekorasyona sahip olabilir. English home tasarımlarında canlı renklerin kullanılması özellikle pembe, beyaz, mavi gibi renklerin ağırlıkta olması bu renkleri sevenler için avantaj sağlar. Bu sayede evin her köşesinde bu renklere yer verilebilir.

English Home Yatak Örtüsü Modelleri

English home yatak örtüsü modelleri yatak odasında yer alan diğer alanlar ile uyum içerisindedir. Bu modeller arasında çift taraflı serilebilme özelliği bulunan modellerin olması sayesinde bir ürün satın alarak iki farklı görünüm elde etmek mümkündür. Seçilen yatak örtüsü ile yatak odasında yer alan halı ve perde arasında uyum yakalanabilir. English home koleksiyonlarında yer alan modeller incelendiğinde bunlara arasında hem sade hem de desenli modeller yer alır. Özellikle desenli modellerde farklı renklerin bir arada kullanılması sayesinde yatak örtüleri pek çok dekorasyon ile uyumlu hale gelir. Mavi, pembe, gri, sarı, yeşil, mor gibi renklerin kullanıldığı yatak örtülerinde tek renkten oluşan modeller de yer alır. Bu örtüler içerisinde düz modellerin yanı sıra kendinden kabartmalı olan modeller de vardır. Hem sade hem de şık duran kabartmalı yatak örtüleri sayesinde yatak odaları daha hoş hale getirilebilir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu