Moda

Şık Dekoratif Keten Örtü Modelleri Evinize Hava Katıyor

Dekoratif keten örtü modelleri  evinizde son derece güzel bir görüntü verebilir.  Ketenin kendine has görüntüsü evinize sade ve şık bir hava katacaktır.

Vintage Etkisini Hissetmek İsteyenler İçin

Vintage etkisi  ile şık dekoratif keten örtü modelleri  evinize hava katıyor. Dekorasyonda farklı stiller vardır ve de bu stillerden olan eskiye dönük ürünler en anlamlı olan çeşitlerden biridir. Keten örtüler, sadelik, biraz eskiyi andırma etkisi barındırmaktadır. Renkteki krem tonlar dinlendirici etki yaparken geçmişteki ortamlara da gönderme yapar. Özellikle kahverengi mobilyalar ve loş ışık olan yerlerde  ketenle bütünleşmekte ve vintage etkisini daha da çok hissettirmektedir. Ancak her keten örtünün tek başına eskiye gönderme yaptığını da  düşünmemek gerekir. bazı keten örtüler renk, tasarım açısından modern kullanıma da sahip olabilir. Modern renklerde koyu tonlar daha da öne çıkmaktadır. Kirli beyaz, kahve tonları daha fazla retro izlenimi vermektedir.

Çiçeklerle Kombin Edilebilir

Retro keten masa örtüsü  dekorasyon ürünleri  bazı parçalarla kombin edildiği zaman daha etkili sonuçlar verebilir. Örneğin koyu pembe bir masa örtüsü, pembe ve kırmızı tonlarla ideal görüntüler oluşturur.   Evinizin ortasında ya da köşesinde bu ikili kombini yaparak ferah bir hava katabilirsiniz. Ancak mobilyalarla da bütünlük sağlanması gerektiğini eklemek önemli. Çünkü bütün olarak tarzınızın birbirini desteklemesi gerekiyor.

Dileyenler İçin Modern Ve Retro Bir Arada

Değişik stilleri bir arada kullanmak isteyenler için keten örtüsü modern ve retro stillerle kullanılabilir. Anck yine stil geçişlerinde çok fazla tezatlık olmamalıdır. Bu noktada keten örtüsünün rengi ve modeli önem kazanır. Çok eski ya da çok modern değil daha belirsiz bir tasarım kullanabilirsiniz. Ek parçalar ise mum olabilir. Birbirine uyan mum ve keten örtü modelleri istenen sonucu verir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu