Moda

Siyah Renk Kaban Kombin Önerileri Nelerdir?

Siyah Renk Kaban Kombin Önerileri Nelerdir? Renklerin en asil, en klasik, en sevileni siyahtır; Kombin yaparken garantili renklerden biridir. Her kadının, hatta erkeğin dolabında siyah olması gerekir.

Siyah Renk Kaban Kombin Önerileri Nelerdir? Siyah renk kabanlar eski modalardan hatırladığımız son zamanlarda yeniden kullanılan kabanlar, şıklığı ve zarafeti ile bir kez daha kadınların vazgeçilmezi haline geldi. Kışın kurtarıcı rengi olan siyah kabanların kadınlar tarafından tercih edildiği doğrudur. Her şeyle giyilebileceğini düşündüğümüz siyah kabanlar giymekte birkaç hata yapabiliriz. Siyah kaban giyerken dikkat edilmesi gereken bazı ipuçlarından bahsedelim.

Siyah Renk Kabanlar Nasıl Kombinlenir?

Siyah paltoya yakışan renklerle bir kombin oluşturacak olursak, herkesin çok sevdiği siyah ve beyazın uyumu akla ilk gelen şeydir. Bir kombin oluşturacaksak, siyah kabanların içinde oluşturduğunuz beyaz şifon bir gömlek ve gri bir ceket ile kabanınızı renklendirerek güzel bir görünüme sahip olabilirsiniz. Paltonuzun üst kısmını siyaha boyamak istiyorsanız beyaz şapka ve atkı kombinasyonu tamamlayıcı aksesuar olabilir.

Sarı-siyah uyumundan başka bir kombinasyon oluşturabilirsiniz. Sarı bir bluz altına siyah bir kaban ve altına kot pantolon giyerek sportif bir kombin oluşturabilirsiniz. Paltomuzdaki sarı eldiven ve şal da bizi güzel gösterecek.

Siyah bir palto giyerken dikkat edilmesi gereken ilk şey, canlı siyah bir renge sahip olmasıdır. Bu sayede kullandığımız şifon gömleklerle daha iyi bir görünüm elde ediyoruz. Tercihe bağlı olarak montumuzun içine bluz giyerek de hoş bir görünüm elde edebiliriz.

Siyaha yakışan bir diğer renk de kırmızıdır. Kürkümüzde kırmızı rengi tercih etmek daha çekici bir görünüm elde etmemizi sağlar. Elbette kırmızının siyahla uyumu romantik bir hava kattığı için ayakkabı seçimlerimizde güzel bir görünüme sahip olmamıza yardımcı oluyor.

Siyah montumuzun renginden sonra bir diğer önemli konu ise montumuzun boyudur. Uzun veya kısa boylu kadınların boyunlarını kesmemeleri güzel bir görünüm ve orantı sağlayabilir. Bacaklarımız çok uzun değilse, kalçamızın iki santim altına siyah bir ceket veya bir dizüstü bilgisayar giymek iyi olabilir. Ancak uzun bacaklı kadınlar için kısa paltolar, diz üstü veya bilek kısımları güzel görünmelerini sağlayacaktır.

Siyah kabanlarımızı giyerken dikkat etmemiz gereken bir diğer nokta ise içinde taşıdığımız gömlek, bluz veya elbisenin paltomuzun boyunu geçmemesidir. Bu soruna dikkat ederek şık veya spor kombinler oluşturabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu