Teknoloji

Huawei Gizli Kodlar Nelerdir, Ne İşe Yarar?

Huawei Gizli Kodlar Nelerdir, Ne İşe Yarar? Akıllı telefonlarda bulunan bazı özellikler hayatınızı kolaylaştırabilir. Huawei gizli kodları kullanıcıların ilgisini çeken konular arasındadır.Huawei marka telefonlarda gizli kodlar ve özelliklerini şimdi sizlere sunuyoruz.

Huawei Gizli Kodlar Nelerdir, Ne İşe Yarar? Huwei gizli kodları ve özellikleri nelerdir? Huawei Huwaei akıllı telefonlarında yer alan gizli kodları kullanarak bazı işlemlerin süresini en düşük hale getirebilirsiniz. Huawei telefonlarında bulunan gizli kodlar ve özelliklerine dair tüm bilgileri sizlere sunuyoruz.

Huawei Gizli Kodlar Nelerdir?

Huawei gizli kodları hayatınızı kolaylaştırabilir. Bu kodlar genel olarak teknik özellikler üzerine tanımlanmıştır. Akıllı telefonmarkalarının tamamında gizli kodlar yer alıyor. Bu kodlar telefon hakkında bir çok ipucunu da sizlere sunar.

Huawei hizli kodlar ve özellikleri yazımızda sizlerle bir araya geliyor. Huawei telefon modellerin aynı telefon kodları kullanılabilir. Huawei gizli kodları ve özellikleri nelerdir?

*#*#349715539#*#*

Kamera hakkında detaylar verir.

*#9090#

Telefonda görülen arızalar ve çözümlerini sunar.

*#872564#

USB kontrolü yapar.

*#*#0842#*#*

Titreşim testi yapılır.

*#12580*369#

Yazılım ile donanım hakkında detayları sunar.

*#*#2664#*#*

Dokunmatik ekran testi gerçekleştirir.

*#*2846579#*#*

Yazılım metni oluşturur.

*#*#232331#*#*

Bluetooth testi yapar.

*#*#273282*255*663282*#*#*

Medya dosyalarını yedekler.

*#*#4636#*#*

Telefona ait genel bilgileri paylaşır.

*#*#232339#*#*

Wireless testi yapar.

*#0*#

Servis menüsünü sizlere sunar.

Akıllı telefonlarda teknik detaylarla ilgi olarak gizli kodlar yer almaktadır. Huawei telefon firması da bu gizli kodları kullanıcılarına sunuyor. Farklı kategoriler altında gizli kod çeşitleri bulunuyor. Huawei gizli kodlarını kullanabilir miyim? Huawei telefonlarındaki gizli kodları her kullanıcı dilediği gibi kullanabilir. Herhangi bir kullanım limiti de bulunmamaktadır.

Kodlar İşe Yarıyor Mu?

Huawei telefonlarındaki gizli kodlar işe yarıyor mu? Yazımızda yer alan kodların tamamı sizlere bazı telefon detayları hakkında ipuçları sunuyor. Bu kodları kullanarak telefon hakkında merak edilenlere ulaşabilirsiniz. Huawei firması gizli kod konusunda oldukça detaylı hizmet veren şirketler arasındadır. Kodların tamamını Huawei telefonlarınız üzerinde kolayca kullanabilirsiniz. Kodları kullanmak için telefonunuz arama menüsünü kullanmanız yeterli olacaktır. Kodların bazıları önemli teknik detayları sizlere sunuyor. Telefon hakkında yeterli bilgi sahibi değilseniz kodları kullanarak telefon ayarlarını değiştirmemenizi tavsiye ediyoruz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu