Burçlar

2021 Boğa Burcu Kadını ve Erkeğinin Özellikleri

Boğa burcu özellikleri ile ilgili merak ettiklerinizi bu makalemizi okuyarak bilgi elde edebilirsiniz.

Boğa Burcu Hangi Tarihleri Kapsar?

Boğa burcu tarihi 20 Nisan ve 20 Mayıs tarihleri arasında doğan kişileri kapsar. Bu burcun temsili boğa hayvandır. Boğa burcunun hayatına baktığımızda ileriye yönelik programlar yapar bu program küçükken bile başlar küçükken çok özel ne güzel meslekler seçeriz. Boğa burcu kadınları dingin ve sessiz bir yapıları olması nedeniyle olgun bir kadın gibi davranırlar. Boğa burcu kadınları karşıdaki insanlardan kibarlık beklerler para gibi bir düşünceniz varsa bu düşünce çok çabuk gelişir. Hemen paranızı biriktirmek ister ve çok lüks takılmayı seversiniz boğa burcu kadını bütün çabası hayatı boyunca hayalleri içinde yaşadı ve konforlu bir hayat sürme için çabalar aileye çok önem verir ailedeki kişilerle münakaşa etmemek için elinden geleni yapar sorunlarımızı en düşük seviyeye kadar getiririz.

Boğa Burcu Kadını Özellikleri

Boğa burcu kadını özellikleri ne baktığımızda boğa burcu kadını disiplinli dur. Sosyal hayatta sorumluluk sahibidir. Üstelik bu burcu taşıyan kadınlar. Çevrelerine karşı dışardan soğuk görünmelerini karşı kendi tanıdık çevrelerine daha samimi ve daha güler yüzlüdür. Boğa kadını mantıklı ve sırları çok iyi saklaması yönünden güvenir kişilerdir. Dışardan belli etmeseler de kendi içlerinde oldukça duygusal bir haldedir. Üstelik bu duygusal özelliklerini kimseye belli etmeyi sevmezler. Kararlı bir yapıya sahip olan boğa burcu ne istediğini bilen kişilerdir.

Boğa Burcu Erkeği Özellikleri

Boğa burcu erkeği tıpkı kadını gibi mantıklı kararlar veren dışardan mesafeli veya soğuk görünüp ama yakın çevresine karşı çok samimi davranırlar. Boğa burcu erkeği uygun ortamda romantizm severler ve kendi içlerinde duygusaldır. Bu burçtaki erkekler arkadaş çevrelerine karşı saygılıdır ve ailelerine içten bağlıdırlar. Onlara güvene bilirsiniz. Boğa burcunun eğlen elik hayata baktığımızda ileriye yönelik programlar yapar bu program küçükken bile başlar küçükken çok özel ne güzel meslekler seçeriz. Boğa burcu kadınları dingin ve sessiz bir yapıları olması nedeniyle olgun bir kadın gibi davranırlar. Boğa kadınlarına baktığımızda bunlar da aşk çok önemlidir zor severiz zor benimsediğimiz içindir bu sevmemiz zorda vazgeçmeyi biliriz bu yüzden boğa kadınları sadıktır bağlılığı severler kırmızı çizgimiz sadakatsiz ve güvensizliktir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu