Moda

2022 Yılının Ayakkabı Trendleri Nelerdir?

2022 Yılının Ayakkabı Trendleri Nelerdir? 2022 yılının kış aylarını geri de bırakırken yaz mevsiminde hangi ayakkabı trendinin ön plana çıkacağı oldukça merak konusu oldu. Bizlerde sizler için 2022 yılının yaz ayları için ayakkabı modellerini inceledik ve sizler için araştırdık..

2022 Yılının Ayakkabı Trendleri Nelerdir? 2022 yılının kış aylarında özellikle daha sivri burun ve topuklu ayakkabılar kadınsılığı ön plana çıkarırken yaz aylarına doğru da bu akım devam edecek. Geçtiğimiz yıllara oranla 2022 yılı hem kış hem de yaz mevsimi olarak farklı ayakkabı tarzlarını misafir etmiş durumda. Geometrik topuklar, taşlı ayakkabılar ve daha birçok model 2022 yılında göze çarpıyor. Özellikle 2022 yılının Trendi haline gelen geometrik şekillerdeki topuklu ayakkabılar hemen hemen her kadının dolabında mevcut işte karşınızda 2022 yılının ayakkabı Trendi…

Işıltılı Ayakkabılar

Bu sezon sade ayakkabıların aksine daha ışıltılı ayakkabılar ön plana çıkacak. Ayakkabılarda kullanılan parlak taşlar 2022 yılının gözde modelleri haline gelecek. Ayakkabılardaki ışıltının ardından özellikle topuklarda da oldukça değişik modeller ön plana çıkıyor.

Geometrik Topuklar

Topuklu ayakkabılar her kadının dolabında mutlaka olması gereken parçalardan. Özellikle 2022 sezonundaki topuklar diğer sezonlara göre oldukça değişik. 2022 yılındaki topuklu ayakkabıların topuk kısmının arı geometrik şekillerle ve farklı desenlerle süslenmiş durumda.

Desenli Sandaletler

2022 yılının yaz aylarına doğru topuklu ayakkabıdan daha uzak daha minimalist ayakkabılar tercih eden kadınlar sandaletlere yönelecek. Geçtiğimiz sezonda karşımıza çıkan sandaletler bu sezonda Yaz mevsiminde kadınların gözdesi olacak. Etnik desenler ve modern çizgilerle işlenmiş olan Bohem tarzdaki sandaletler oldukça ön plana çıkacak.

Platform Topuklar

2022 yılında özellikle 60’lı 70’li yıllara doğru bir geri dönüş görmekteyiz. 60’lı 70’li yılların simgesi haline gelen platform ayakkabılar günümüzde de birçok kesim tarafından tercih edilmektedir. Özellikle özel davetlerde ve günlük kullanımda platform ayakkabılar oldukça sık bir şekilde tercih edilmektedir. 2022 yılının kış aylarında olduğu gibi yaz aylarında da sivri burun topuklu ayakkabılar en çok tercih edilen modeller arasına girecek. Maskülen, Feminen ve kadınsı esintileri ile 2022 yılının Gözde parçaları haline girecek.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu