Teknoloji

Apple Music Aboneliği Nasıl İptal Edilir?

Apple Music Aboneliği Nasıl İptal Edilir? Günümüzde akıllı telefona sahip herkesin vazgeçilmez uygulamaları arasında mutlaka bir adet müzik dinleme uygulaması vardır. Bunlardan biri de Apple Music ve abonelik iptal etmek merak konusu.

Apple Music Aboneliği Nasıl İptal Edilir? Apple Music gibi müzik dinleme uygulamaları artık akıllı telefon kullanan herkesin telefonunda mutlaka bulunmakta. Genelde aylık belirli bir ücret karşılığında üye olunan uygulamalar olan bu müzik dinleme platformları günümüzde oldukça popüler ve milyonlarca kullanıcıya sahipler. Bu uygulamalar sayesinde internet üzerinden istediğiniz şarkıları istediğiniz zaman dinleyebiliyor veya en beğendiğiniz şarkıları, çalma listelerini indirerek yine bu uygulamalar üzerinden internetsiz ortamda da dinleyebiliyorsunuz. Bu uygulamalar arasında en popülerlerden bir tanesi de Apple Music adlı uygulama.

Apple Music Hakkında

Apple Music geçtiğimiz yıllarda Apple’ın WDC etkinliklerinden bir tanesinde tanıtılan online müzik uygulaması. Bu uygulamayla kullanıcıların müziğe rahatlıkla ulaşabilmesini hedefleyen Apple, uygulamayı sadece Apple cihaz sahiplerinin değil tüm platformlardan herkesin ulaşabileceği şekilde çıkardı. IOs, Android, Windows gibi platformlarla uyumlu olan Apple Music sayesinde insanlar hangi işletim sistemine sahip olduğuna bakılmaksızın kendi cihazlarından bu müzik uygulamasını deneyimleyebilecek. Aylık ödeme usulüne dayanan üyelik sistemiyle siz de bu uygulamadan yararlanabilirsiniz. Denemeniz için ilk ay ücretsiz.

Apple Music Üyeliği Nasıl İptal Edilir?

Apple Music üyeliğini iptal etmek istiyorsanız başvurabileceğiniz yollardan bir tanesi internet sitesine girerek Apple kimliğiniz ile giriş yapmak. Ardından üst taraftaki hesap sembolüne tıklayın. Ayarlara girip aboneliklere ve sonrasında yönete tıklayın. Bu sayfadan aboneliğinizi iptal edebilirsiniz. Eğer iOS işletim sistemine sahip bir telefon kullanıyorsanız aboneliğinizi iptal etmenizin bir diğer yolu da ayarlar üzerinden iptal etmek. Bunun için ilk önce telefonunuzun ayarlar uygulamasına giriş yapın. Önce adınızın yazdığı sekmeye ardından da aboneliklere tıklayın. Karşınıza çıkan sayfada bütün üyeliklerinizi görebileceksiniz. Buradan Apple Music yazan yere tıklayın ve Aboneliği İptal Et butonuna dokunup onaylayarak aboneliğinizi veya deneme sürümünüzü iptal edin. Üçüncü bir yöntem olarak da uygulama içerisinden hesap sembolüne tıklayıp abonelikleri yönet diyerek de Apple Music üyeliği iptal etme işlemini tamamlayabilirsiniz.

Yukarıda bahsettiğimiz yolları kullanarak sizin de kolaylıkla Apple Music aboneliğini iptal etmeniz mümkün.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu