Dekorasyon

Keten Örtü Modelleri İle Dekorasyon Fikirleri

Keten Örtü Modelleri İle Dekorasyon Fikirleri! Evinizde farklılık yapmak istiyorsanız sizler de keten örtü modelleri ile dekorasyon yapabilirsiniz. Bunun için keten örtü kumaşından istediğiniz renk ve model de örtü almanız yeterli olacaktır.

Keten örtü modelleri ile dekorasyon fikirleri hakkında çeşitli öneriler sunacağız. Öncelikle çoğu kadın evinin daha güzel görünmesini ister. Bunun için çeşitli dekorasyon fikirleri araştırır. Evinize renk katacak ve tarzını değiştirecek en güzel öneri keten örtüden dekorasyon yapmak olacaktır. Bunun için sevdiğiniz renkte ve modelde keten örtü alabilirsiniz. Yaşam alanlarınızı canlandırmak için uygun maliyet de yapabileceğiniz bir dekorasyon fikridir.

Keten örtü başlı başlına şık duran bir görünüme sahiptir. Kullanıldığı alana da farklı bir renk katar. Vintage stiller yaratmak için bir fikir arıyorsanız keten örtü alabilirsiniz. Evinizde oldukça hoş bir etki yapmak istiyorsanız sizler de bu ve bunun gibi fikirleri değerlendirebilirsiniz. Özellikle evinizde ahşap ürünler var ise keten örtü evinizin tamamlayıcı ürünü olabilir. Loş ışıklı ortamlarda keten örtü oldukça elegan duruyor. Odalarınızın daha şık ve zarif görünmesi için keten örtü modelleri kullanabilirsiniz. Hemen hemen çoğumuzun anneannesi ve babaannesinin evinde keten örtüler bulunmaktadır. Şimdi sizlere keten örtü ile ilgili dekorasyon fikirleri vereceğiz.

1-Keten Örtüden Yastık Kılıfı

Keten örtüden yastık yapabilirsiniz. Dekorasyon ürünlerine son derece önem veren ve evinin daha güzel görünmesini isteyen herkes keten örtülerden farklı yastık modelleri yapabilirsiniz.

2-Keten Örtüden Masa Örtüsü

Keten örtüden masanızın üzerine örtü yapabilirsiniz. Bunun için farklı renklerde ve modellerde keten örtü kumaşı alabilirsiniz. Aynı zamanda hazır keten masa örtüleri de satılıyor.

3-Keten Yatak Örtüsü

Yatak örtünüzün ölçüsüne uygun keten örtü kestirebilirsiniz. Yaz aylarında pike olarak kullanabilirsiniz. Aynı zamanda keten yasak örtüsünü dekorasyon amaçlı yatağın üzerine örtebilirsiniz. Keten örtülerin en çok yakıştığı yerlerin başında yatak örtüsü gelmektedir. Özellikle ahşap yatak odası ile keten örtüler son derece uyumlu duracaktır.

 4-Dijital Baskılı Keten Örtü Modelleri

Günümüzde dijital baskılar oldukça gelişti ve farklı tasarımda keten örtüler bulabilirsiniz. Aynı zamanda keten örtüler geçmişten günümüze kadar süre gelen bir kullanıma sahiptir. Dijital baskılı keten örtüler ile konsol, yastık, TV ünitesi, masa örtüsü vb. yerlerde kullanabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu