Burçlar

Balık Burcu Kadınının Genel Özellikleri Nelerdir?

Balık Burcu Kadınının Genel Özellikleri Nelerdir? Balık burcu kadını, tüm Zodyak’ın en romantik ve duygusalıdır. Romantik, manevi, duygusal ve son derece rüya gibiler. Ne kadar uzakta görünürlerse görünsünler, hayal etmekten asla vazgeçmezler ve hedeflerine ulaşmak için başkalarına güvenmezler. Bu da çoğu durumda onları zafere götürür. Balık burcu bir kadın bir hedef belirlerse, sonunda onu başarır, çünkü erdemleri arasında azim ve sabır vardır.

Balık Burcu Kadınının Genel Özellikleri Nelerdir? Balıkların ait olduğu bir element olan suyun bu değişken doğası onları bohem bir insan yapıyor. Balık burcu kadınının geleneksel yaşam modelinde mutlu yaşaması çok zordur. Bilinmeyene, seyahat etmeye, egzotik yerlere ilgi duyuyorlar.. Bilgi ve deneyime olan özlemleri oldukça fazladır.

Huzursuz kadınlar değiller. Çevresindekilere barışı iletebilen sakin insanlardır. Bir Balık her zaman affeder çünkü empatik bir doğası vardır. Kendini kolaylıkla başkasının yerine koymasına izin verir. Ancak, başkalarını önemseme konusundaki bu istek, kendi iyiliğiniz için zararlı olabilir, çünkü başkalarının hayatlarını kendinizden daha fazla önemseme riskiniz olabilir.

Onlar dışadönük görünen kadınlar, ama gerçekte değiller. Geniş ve zengin bir iç dünyaya sahip, içe dönük insanlardır. Fiziksel olarak, bir Balık kadınını en çok karakterize eden şey gözleridir: büyük ve etkileyici. Zayıf noktası ayaklarıdır.

Balık Kadını Özellikleri: İş ve Para

İş ve para söz konusu olduğunda, bir balık kadını asla kimseye bağımlı olmaya izin vermez. Zihinsel kapasitesi, genellikle diğer burçlardaki kadınlardan daha üstündür, problemsizce kendi başının çaresine bakabilir. Bir Balık asla harika bir yönetici veya harika bir iş kadını olamaz. Çünkü başına buyruktur. Ayrıca duygusaldır. Balık kadınları cömerttir. Para asla bir balık kadınının önceliği olmayacak. İnsan ilişkilerini, arkadaşları, duygusal bağları ve hepsinden önemlisi aşkı tercih ederler.

Balık Kadını Özellikleri: Aşk ve İlişkiler

Doğası gereği romantik, aşka aşıklar. Acı çekmelerine de neden olabilecek bir doğa, çünkü gerçeklik yaratılan hikayelere uymadığında acı çekerler ve derinden acı çekerler. Balık kadını ikisi bir aradadır. Bir yandan masumiyet ve utangaçlık aktarabilirler, ancak diğer yandan manipüle etme ve ikna etme yeteneklerine şaşıracaksınız.

Balık kadınları her zaman duygu düzleminde hareket ederler. Duygularınız ve sezgileriniz her zaman mantığın üzerinde olacaktır. Hayatlarının önemli kararları, asla rasyonel bir bakış açısıyla değil, sezgi ve duygularla alınacaktır.

Balık için mükemmel erkekler Başak ve Yengeç’tir. Onlar için mükemmel bir adam olan Yakışıklı Prens ile bir peri masalı düğünü hayal ederler. Ama onu bulmak için de yaşamıyorlar. Bu nedenle, bir Balık kadınının evlenen arkadaşlarının sonuncusu olması veya istikrarlı bir ilişkiye sahip olması çok yaygındır ve eğer öyleyse, başarısız bir evlilik yaşaması çok muhtemeldir.

Balık annesi çocuklarına adanmış bir kadındır. Çocuklarının sorunlarıyla acı çekiyor ve onları aşırı derecede yaşıyor. Bu nedenle aşırı hoşgörülü ve özgür bir anne olma tehlikesiyle karşı karşıyadır. Annelik döneminde, balık kadın, kişiliğinin en büyük zorluklarından biriyle karşı karşıya kalır, sınırları nasıl belirleyeceğini bilir.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu