Teknoloji

Cep Telefonuna Dönüşen Akıllı Saat

Yeni geliştirilmiş olan Transformers gibi birden cep telefonunda dönüşen akıllı saat ilginç özellikleri ile dikkat çekiyor. Piyasada yer alan diğer akıllı saatler gibi küçük ekranı olmayan Bu akıllı saat Ayrıca diğer akıllı saatlere göre çok daha fazla kullanışlı olması nedeniyle hem akıllı telefonunuza geçiş yapmak için harcanan zamandan tasarruf sağlıyor hem de çok fazla materyal taşımanızın önüne geçmenizi sağlıyor.

Yeni geliştirilen bir akıllı saat aynı transformers gibi anında cep telefonuna dönüşebiliyor. Ayrıca diğer akıllı saatler ekranı küçük olmadığı için gibi, ayrıca çok daha kullanışlı. Bu sayede akıllı telefonunuza geçmek için harcadığınız zamandan tasarruf edebiliyor ya da çok fazla materyal taşımamış oluyorsunuz.

Hem Akıllı Saat Hem Telefon

Hem akıllı saat hem de akıllı telefon özelliği taşıyan Shell akıllı saat kullanılırken koldan çıkarıldıktan sonra 2 metal kolunun açılması ile hoparlör ve kulaklığa dönüşüyor. Bu özellik sayesinde Shell akıllı saat kullanıcılarına Normal bir telefon görüşmesi yapma imkanı sağlıyor. Kola takıldığı zaman saate dönüşen yuvasından çıkarıldığında ise Kısa bir süre içerisinde telefona dönüşen Bu enteresan icat 4G, GSM, GPS, wifi ve bluetooth özelliklerini bir arada bünyesinde barındırıyor. Tüm bu özelliklerinden ayrı olarak Commando adlı ünite ile Shell akıllı saat bir anda 8 kanallı bir tesis oluyor. Ayrıca alınan bilgilere göre 12 megapiksellik görüntü sabitleme özelliğine sahip ve 360° dönebilme yeteneğine sahip olan bir kamera ünitesi ddebu akıllı saatin özellikleri arasında yer alacak.

Yapılan çalışmalar sonucu prototipi hazırlanmış olan Shell akıllı saat projesi seri üretime geçebilmek için destekleri bekliyor. Gereken desteği elde etmesi halinde proje dahilindeki bu akıllı saatlerin en kısa sürede  seri üretime geçmesi bekleniyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu