Yaşam

Denim Trendinin En Feminen Parçası: Kot Elbise

 

Denim Trendinin En Feminen Parçası: Kot Elbise

2015 yazı çok renkli ve birbirinden çok farklı trendlerle dolu. Bu trendlerin en dikkat çekicilerinden biri de denim yani kot kumaşı. Bu yaz kot kumaşından yapılmış her şey çok trend. Öyle ki yalnızca giysilerde değil ayakkabı, çanta hatta aksesuarlarda bile sezonun ana trendi kot. Bu trendin en feminen parçası ise elbette ki kot elbise.

Gömlek Kot Elbise Modelleri İle Her Yerde Trend Görünün

Markalar 2015 ilkbahar-yaz koleksiyonlarında özellikle gömlek kot elbise modellerine geniş yer ayırmışlar çünkü gömlek elbiseler de sezonun diğer trendi. Dolayısıyla gömlek kot elbiseler 2 trendi bir arada üzerimizde taşıma şansı sunuyor bizlere.

Gömlek kor elbiseler kolay kombin yapılabilmeleriyle de bu yaz gardıropların en gözde parçaları arasında yer alacaklar. Bu elbiseleri doğru ayakkabı, çanta ve aksesuar seçimiyle günün her saatinde aynı keyifle kullanabilmek mümkün. Bu yönden bakınca gömlek elbiseler gardıropların kurtarıcı elemanlarından da biri olarak görülebilir. Günlük kombinlerde gömlek kot elbise ile espadril, babet ya da spor ayakkabıları giyerek sadece şık ve trend görünmekle kalmayıp uzun saatler boyunca kendinizi çok da rahat hissedebilirsiniz. Bu arada bu kombinlerin ofis şıklığı için de son derece uygun olduklarını eklemeliyiz. Ofiste spor ayakkabı yerine babet ya da espadrillerin yanı sıra hafif topuklu ayakkabıları da tercih edebilirsiniz. Aksesuar olarak da ince kemerlerin gömlek kot elbise modelleri ile harika göründüğünü hatırlatalım.

Çekicilikle Asiliği Harmanlayan Mini Kot Elbise Modelleri

Kot kumaşı asiliği çağrıştıran doğasıyla özellikle genç kızların gözdelerinden biridir her zaman. Mini kot elbise modellerini kullanarak asilikle çekiciliği harmanlayan stil sahibi görünmenizi sağlayacak kombinlere imza atabilirsiniz. Bu elbiseleri postallarla tamamlamanız rocker imajının en güzel örneklerini sergilemenizi sağlayacaktır. Elbette sandaletleri de tercih edebilirsiniz. Şayet daha kadınsı ve iddialı görünmek istiyorsanız tercihinizi topuklu ayakkabılardan yana kullanarak amacınıza ulaşabilirsiniz.

Modası Asla Geçmeyen Bir Klasik: Uzun Kot Elbise

Moda dünyasında çok az giysiye her zaman popülerliğini koruyabilmek nasip olmuştur. Uzun kot elbise de bu nadir giysilerden biri. Bunun en büyük sebeplerinden biri uzun kot elbiselerin her yaşa ve tarza hitap etmesi.2015 yazı boyunca ince kot kumaşından dikilmiş kot elbiseler ile sayısız kombin yapabilirsiniz. Uzun kot elbise modelleri de aynı kısalar gibi kolay kombinlenebilmeleri sebebiyle yaz aylarında kurtarıcınız olacak. Bu elbiselerin özellikle sandaletler ile muhteşem durduğunu da hatırlatalım.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu