Moda

Kış Aylarının Moda Saç Renkleri

Yazın sıcak günleri bitti. Açık saç renklerinizi artık kış aylarına uygun hale getirmeye başlayabilirsiniz. Kış aylarının moda saç renkleri tercih edilebilir.

Seçecek olduğunuz kış aylarının moda saç renkleri direkt olarak saçlarınızın kışa uygun bir renk görünümü kazanmasını sağlayacak. Bunun için renk seçiminizi kış boyunca kullanacak olduğunuzu düşünerek hareket edebilirsiniz. saçlarınıza zarar vermemek açısından, doğru renk seçimi önemli olacaktır.

Kışa Uygun Koyu Renkler

Siyahın modası 2018 yılı için düşüşte. Bu sebeple koyu renkleri genel olarak kestane tonlarından tercih etmeniz gerekiyor. Yüzünüze ve cilt renginize de uygun olacağını düşündüğünüz renkler varsa, direkt olarak açık renk saçlarınızdan o renk ile kurtulabilirsiniz.

Kestane Tonları

Kış ayları için uygun olan saç renkleri içinde kestane rengi saçlar yer alıyor. Saçlarınızı boyadığınızda koyu renk için harika bit seçim yapmış olduğunuzu göreceksiniz. Bunun dışında koyu kestane, açık kestane gibi seçimleriniz olabilir. Cildiniz açık renk ise koyu kestanenin size yakışacak olduğunu bilmelisiniz. Yüzünüze de renk gelmesi açısından koyu renk saç seçimi son derece avantajlı olacaktır.

Koyu Sarı Tonları

Sarı renginden vazgeçemeyenler için en azından kış aylarında koyu sarı tonlarını tercih etmesi öneriliyor. İçinizi ısıtacak olan sarı rengi ile saçlarınızın biraz daha koyu olması, kış ayları için son derece uygun. Bal köpüğü tercih ederek, saçlarınız için doğru bir renk seçimi yapabilirsiniz. Saçlarınızın yıpranmaması açısından saç renginizin doğru olması önemlidir. Değişim için saçlarınızın dinlenmesini beklemek en doğrusu olacaktır. Bunları bilerek hareket edebilirsiniz.

2018 moda saç renkleri içinden size uyacağınızı düşündüğünüz bir renk ile de saçlarınızın rengini değiştirebilirsiniz. Seçiminizi yaparak saçlarınızı yaza en özel şekilde hazırlamış olun.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu