Teknoloji

POCO M4 Pro 5G Cep Telefonu Özellikleri Nelerdir?

POCO M4 Pro 5G Cep Telefonu Özellikleri Nelerdir? Her geçen gün yeni telefon modelleri piyasaya sürülmeye başladı. Bunlar arasında merak edilen modellerden birisi olan POCO M4 Pro 5G özelliklerini ele alacağız.

POCO M4 Pro 5G Cep Telefonu Özellikleri Nelerdir? POCO M4 Pro 5G özellikleri bakımından yeni telefon modelleri dikkat çekmeye devam etmektedir. Burada özellikle bu telefon modeli açısından Poco son zamanların en çok tercih edilen ve uygun fiyatı ile yüksek performans sunmaktadır. Aynı zamanda kullanım açısından da rahat bir kullanım sunan bu telefon modeli de birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Poco telefonlarının dikkat çeken bir diğer özelliği ise telefon renkleri açısından da önemli bir özelliğe sahip olmasıdır. Bu açıdan yeni çıkacak bu modelde de bu özellikle beklenmektedir.

POCO M4 Pro 5G teknik özellikleri neler?

Poco’nun yeni çıkacak bu modeline bağlı olarak POCO M4 Pro 5G teknik özellikleri neler? Sorusu da çokça kişi tarafından merakla bekleniyor. Ünlü dijital teknoloji yayıncısı olan 91mobiles‘in yayınladığı habere bağlı olarak 21091116AC modelli akıllı telefon telefon modellerinden Geekbench’te bilgiler sızdırılmaya başladı. Aynı zamanda burada yer alan bazı modelin özellikleri de geçtiğimiz günlerde belli olmaya başladı.

Burada yer alan özelliklere bağlı olarak özellikle bir önceki modellerinde de yer alan Mediatek’in Dimensity 700 işlemcisi ile ortaya çıkmaya başlayacak bu telefon açısından dayeni çıkacak telefon olarak kutusundan da Android 11 işletim sistemi açısından da yeni çıkacak telefon modeli olarak dikkat çekmektedir.

Yeni çıkacak modelin özelliklerine göre aynı zamanda cihaz da 4GB+64GB ve 6GB+128GB olmak üzere iki farklı telefon modeli sunulmaktadır. Fakat duyurulan son modele göre de 8GB RAM‘li bir depolama seçeneği satışa sunulmaktadır. Burada aynı zamanda daha önce de POCO M4 Pro 5G olacağı da yapılan açıklamalar arasında yer almaktadır.

Telefon ekran bakımından inceleyecek olursak ayrıca 6.6 inç Full HD+ ekran ile dikkat çekecek bir model olarak da bilinmektedir. Burada aynı zamanda şarj bakımından da 4.900 mAh şarj kapasitesinde olacağı da yapılan açıklamalar arasında yer almaktadır. Poco M4 Pro 5G modeli çıktığı bu günlerde halen ilgililerinin merakı olmuş durumdadır.

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu