Moda

Zayıf ve Uzun Boylu Erkekler Nasıl Giyinmeli?

Zayıf ve Uzun Boylu Erkekler Nasıl Giyinmeli? Zayıf erkek kombinleri hakkında size bilgi verecek kapsamlı bir rehbere ulaşan az sayıdaki şanslı insandan birisiniz. Hiç şüphesiz, zayıf erkek kombinleri hakkında internette bulunan en kapsamlı ve en ayrıntılı bilgileri bu yazıda bulacaksınız.

Zayıf ve Uzun Boylu Erkekler Nasıl Giyinmeli? Eğer zayıf bir erkekseniz, kıyafet alışverişinin hem heyecan verici hem de sinir bozucu olabileceğini bilirsiniz. Çok fazla seçenek vardır ama hepsi size uymaz. En sevdiğiniz gömleğe veya pantolona sahip olup omuzları veya beli çok büyük olduğu için giyememenin ne kadar berbat olduğu büyük bir gerçek.

Zayıf Uzun Erkek Nasıl Giyinmeli

Uzun boylu, zayıf bir erkek olarak vücut tipinize uygun kıyafetler giymelisiniz. Aslında, şu anda olduğunuzdan daha da iyi görünmek istiyorsanız, yapabileceğiniz en iyi şeyin bazı yüksek kaliteli kıyafetlere yatırım yapmak ve daha sonra bu parçalara özen göstermek olduğunu söyleyebiliriz. (Gerekirse terzide rötuşlar yaptırmak gibi)

Doğru kalıbı bulmak için bazı önerilerimiz var

-Çok dar veya sıkıcı olmadan vücudunuzu saran dar kesim gömlek ve pantolonları tercih edin. Amaç, çerçevenizi çok sıkmadan vurgulamaktır.

-Kemerler veya zincirler gibi aksesuarlarla işleri basit tutun. Bir aksesuar yeterlidir; aşırıya kaçmayın.

-Kalın görünümlü kıyafetleri tercih edin. Bu sizi sıska görünümden daha dengeli görünüme kavuşturur.

Zayıf ve Kısa Boylu Erkekler Nasıl Giyinmeli

Zayıf ve kısa boyluysanız, giyinmenin en iyi yolu üzerinize oturan kıyafetler giymektir. Çoğu zayıf ve kısa boylu erkeğin yaptığı en büyük hata, kendilerine büyük gelen kıyafetler giymeleridir. Bu onları olduklarından daha da kısa ve zayıf gösterir. Çünkü kıyafetleriniz üzerinize tam oturduğunda, çerçevenizi gizlemek yerine vurgularlar. Mutlaka üzerinize oturan kıyafetler tercih edin.

Zayıf ve kısa boylu erkekler moda dünyasında genellikle dezavantajlı konumdadır. Diğer erkeklerle aynı kıyafet seçeneklerine sahip olmayabilirler ve vücut tiplerine uygun giyinmek söz konusu olduğunda da zorluklarla karşılaşabilirler.

Neyse ki, ince ve kısa bedeninizi giydirmenize yardımcı olabilecek bazı püf noktaları vardır. İşte nasıl yapılacağı:

1) Canlı renkleri ve hareketli kesimleri tercih edin. Daha canlı renkler sizi daha kalıplı gösterirken, hareketli kesimler bedeninize bir miktar heybet katacaktır.

2) Yüksek tabanlı ayakkabılar tercih edin. Uzun boylu bir postüre sahip olmayı hemen hemen tüm erkekler ister. Yüksek tabanlı ayakkabıları gizlemek istiyorsanız, İspanyol paça tarzında geniş paçalı pantolonlar tercih edebilirsiniz.

3) Bel bölgesine oturan şeyler giyin. Bu, omuzlarınızın genişliğini dengelemeye yardımcı olacaktır.

Zayıf Erkekler İçin Doğru Giyim Parçaları

Doğru giyim parçaları, ince erkek kıyafetlerinde büyük fark yaratabilir. Zayıf erkekler dar pantolonlar ve dar ceketler giyebilir, hırka ve bol paça pantolonlar tercih edilebilir. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli nokta doğru renk tonlarını seçmektir. Siyah, gri, mavi ve kahverengi tonları zayıf erkekler için eğer daha da zayıf görünmek istiyorlarsa uygun olabilir. Ancak biraz heybetli bir görünüm için beyaz, sarı, bej gibi üzerine gölge efekti katabileceğiniz katmanlı tişört ve kazaklar tercih edin.

Zayıf Erkekler İçin En İyi 8 Kıyafet

  • Siyah deri ceket veya bomber ceket
  • Blazer Ceket
  • Örme Hırka
  • Bombeli kot ceket
  • Taba tonlarında bot
  • Kapüşonlu sweatshirt
  • Bol veya ispanyol paça kot pantolon
  • Oxford gömlek

Zayıf erkek kombinleri hakkındaki rehberimizi beğendiğinizi umuyoruz. Vücudumuzda güzel duran ve üzerimize istediğimiz şekilde oturan kıyafetler bulmanın kolay olmadığını biliyoruz. Bu makalede bahsettiğimiz ipuçlarından veya püf noktalarından herhangi biri hakkında herhangi bir sorunuz varsa lütfen bize bildiriniz.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu