Yaşam

2015 Topuz Modelleri ile Dünü Bugünde Yaşayın!

 

Retro topuz

 

Retro topuz

Retro topuz modeli oldukça estetik ve havalı bir modeldir. Bu yıl oldukça moda olan retro topuz modeli, estetik olan saç kıvrımları ve geniş dalgalı olan saçlarda nostaljik görüntüler oluşturmaktadır.

Retro topuz modeli 40’lı yıllardan bu yana farklı formatlarda karşımıza çıksa da hiçbir zaman popülaritesini kaybetmemiştir.  Sende farklı tarzda ve farklı bir hava yaratmak istiyorsan rentro topuz modellerini deneyebilirsin. Oldukça farklı kılınmak istiyorsan bu model tam senlik olabilir.

 

Geçmiş dönemlerde en çok tercih edilen  model olarak bilinen rentro topuz modeli 2015 yılının da popüler topuz modelleri arasında yeri almıştır.

Bukleli Topuz Saç Modeli

Bukleli Topuz
Bukleli Topuz

2015 yılının topuz modelleri arasında en farklı olan ve en fazla göze çarpan modelidir Bukleli Topuz Saç Modeli. Bukleli topuz modeli özel gün ve gecelerde tercih edilmesi gereken topuz modelidir. Bu modeli ister dağınık topuz ile kullanın isterseniz de yüksek topuzlarda kullanın. Her açıdan olumlu ve şık bir görüntü oluşturmanıza neden olabilir.

Birçok bayanın tercihleri arasında olan bukleli topuz modeli, bu yılın popüler saç stilleri arasında olmuştur. Bayanların genelde saç stillerini kıyafetleri ile uyum içerisinde hazırlamış olsa da bukleli topuz modeli hemen hemen her kıyafette kendi uyumunu oluşturabilmektedir. Bu açıdan bayanların günlük yaşamında da saç stillerini bu model de tercih etmektedir.

Bu model oldukça basit bir şekilde yapılabilmektedir. Bayanlar bu modeli yaparken zorlanmadan oldukça pratik bir şekilde yapabilirler.

Bukleli Topuz
Bukleli Topuz
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu