Yaşam

Bandana Modası

 

Bandana Modası

Geçen sezon bu denli karşılaşmadığımız bandanalara, bu sezon oldukça çok rastlıyoruz. Renk renk, desen desen karşımıza çıkan bandanalar bu yılın trend ürünü. Farklı tarzlarda bağlanarak yorumlanan bandanalar birçok mekana ayak uydurabiliyor.

Modacı Nur Yerlitaş’ın, namıdeğer Nurella’nın başlattığı bandana akımı hızla yayılmaya devam ediyor. Kullandığı takılar ile ün salan Nur Yerlitaş, daima kullandığı bandanasını da en kişisel takısı haline getirmişti. Bu sezon, Nurella esintisi birçok bayanda görülüyor.

Nurella bandanaları, birçok bayanın saçlarını süslemeyi başarıyor. Desenlerindeki farklılıklar kadar, kumaşlarındaki farklılığı ile de dikkat çekiyor. Bandanalar üretildikleri kumaşa göre, günlük hayatta veya abiye üstüne kullanılabiliyor.

Uzun, uçuş uçuş elbisenizin altına geçirdiğiniz dolgu topuklarınız; elinize aldığınızı kocaman yumuşak deri çantanız ile yarattığınız stili, yaz renkleri kullanılmış, tül yapımı bir bandana ile kullanarak stilinizi tamamlayabilirsiniz.

Parmak arası sandaletleriniz ile meç ettiğiniz, mini şort ve kısa bluzünüze, yine en çok bluz renginizde bir bandana yakışacak.

Boyfriend pantolonunuz ve boyfriend ceket kombininizi stiletto ile kombinleyip maskulenlik yaratırken; asi tavırda duracak biçimde bağlayacağınız bandana ile de ters köşe yapmış olacaksınız.

Bildiğiniz üzere, bu senenin trendlerinden biride midi boy etekler. Salaş bulüzler ile kombini tercih edilen midi boy etek tarzınızı, başınıza bağlayacağınız bandana ile tamamlayabilirsiniz.

Bandananın sadece günlük hayatta kullanılacağını düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Birgün tepeden tırnağa mor ya da kırmızı olmaya ne dersiniz? Hiçbir detayı olmayan saten, düz bir elbise; mor ya da kırmızı… Elbise renginde stiletto ayakkabılar, yine elbise renginde mini klaç çanta ve son olarak başınıza bağlayacağınız, saten bandana ile gözleri üzerinizde toplayacaksınız.

Şıklığınızın daim olmasını dilerim.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu