Yaşam

Büstiyer Bikiniler

Büstiyer Bikiniler

Yaz döneminde plaj modası en dikkat çeken konulardan biridir. 2015 plaj modası göz önüne alındığında büstiyer bikiniler oldukça dikkat çekicidir. Plajda da farklı görünmek isteyen ve şıklığından ödün vermeyenler için bu modeller son derece doğru bir tercih olacaktır.

Büstiyer Bikiniler

Büstiyer bikiniler bir bakıma halter yaka bikinilere rakip olarak görülmektedir. Bu bikiniler yarım üstleri andırmaktadır. Bu modeller neredeyse sokakta bile kullanılabilecek bir havadadır. Son derece şık bir görüntü elde etmenizi sağlayan bu bikiniler rahatlık bakımından da ön plana çıkmaktadır.

Büstiyer bikiniler büstiyer modasının plajlara yansımasıdır. Özellikle üzerinde yoğun desenler bulunan modelleri son derece revaçtadır. Bu modellerde kullanılan pastel renkler, yazın tüm coşkusunu yansıtmanızı sağlayacaktır. Renk bakımından açık tonların hakimiyeti göze çarpsa da koyu tonları içeren modelleri de mevcuttur.

Büstiyer Bikiniler

Büstüyer bikiniler fermuar detayı ile de son derece dikkat çekicidir. Bu detay hem farklı bir görüntü sunmakta hem de feminen bir görüntü ortaya çıkarmaktadır. Bu modellerde fermuar detayı genellikle ön kısımda yer almaktadır. Fermuar detayı yeni trendler arasında yer almasına neden olmaktadır.

Büstiyer bikiniler konusunda birbirinden önemli firmaların onlarca modeli bulunmaktadır. Bu çeşitler arasında fiziki yapınıza en uygun olanı tercih etmelisiniz. Bu tarz bikinilerde yardımcı aksesuarların da oldukça önemli olduğunu unutmamalısınız. Büstiyer bikini tercih ederken renk konusunun yanı sıra şapka, gözlük gibi aksesuarlarınız ile uyumunu da göz önünde bulundurmalısınız.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu