Yaşam

Eskimeyen Trend: Jean Pantolonlar

Eskimeyen Trend: Jean Pantolonlar

2015 Sonbahar pantolon modası konusunda farklı modeller ön plana çıkmakta ve jean pantolonlar konusu dikkat çekmeye devam etmektedir. Jean konusu her dönemin modası olmayı başarmıştır. Son dönemlerde farklı tarzda kumaşların gölgesinde kalmış gibi görünse de bu tarz pantolonlar her zaman revaçtadır. Bu konuda günümüzde farklı modellerin ön plana çıktığını görmek mümkündür.

Eskimeyen Trend: Jean Pantolonlar

Jean pantolonlar konusunda günümüzde özellikle ekstra dar modeller tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra dar kesim ve dar paça olan modeller de revaçtadır. Ayrıca, yüksek bel trendine uygun üretilen jeanler de öne çıkmaktadır. Bu noktada seçim yaparken fiziksel yapınızı göz önünde bulundurmanız son derece önemli bir konudur.

Jean pantolonlar konusunda yırtık modeller yine ön plandadır. Renk bakımından açık tonların daha önde olduğu bir dönemden geçiyoruz. Ayrıca bu tarz pantolonlarda baskılı olan modeller de sıklıkla tercih edilmektedir. Paça konusunda ise bol paçalı modeller de revaçtadır. Özellikle rahatlık konusundan ödün vermeyenler bu tarz modelleri tercih etmektedir. Bu konuda seçim kullanıcının kişisel zekine göre şekillenmektedir.

Eskimeyen Trend: Jean Pantolonlar

Jean pantolonlar ile ilgili dikkat etmeniz gereken noktalardan biri de tarzınızın uygun olmasıdır. Bu tarz pantolonları dar kesim gömlekler ile kombin edebilirsiniz. Bu noktada jean gömlekler bir adım öne çıkmaktadır. Ayrıca havaların soğumaya başladığı günlerde jean montlar da doğru tercih olacaktır. Ayrıca yine jean kumaşı kullanılarak üretilen çantalar ve diğer aksesuarlar da rahatlıkla tercih edilebilir.

Jean pantolonlar konusunda birbirinden ünlü firmaların yeni kreasyonlarını inceleyebilirsiniz. Kararınızı vermeden önce tüm etkenleri göz önüne almanızda büyük fayda vardır. Doğru seçmeniz durumunda sokak stilinde hem rahatlık hem şıklık elde etmiş olacaksınız. Böylece hemen her dönemde ön planda olan bir tercihte bulunmuş olacaksınız.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu